Fresh World International importuje świeże owoce i warzywa bezpośrednio od producentów z całego świata. Gwarantujemy najwyższą jakość ponad 200 produktów dzięki bliskiej współpracy ze sprawdzonymi, najlepszymi dostawcami z ponad 50 krajów.Obok giełdy owocowo-warzywnej w Broniszach posiadamy własny, nowoczesny magazyn o powierzchni 7500 m2, na terenie którego znajduje się dojrzewalnia bananów. W magazynie panują odpowiednia temperatura i wilgotność sterowane nowoczesnym sprzętem.


Na zamówienie klientów oferujemy dodatkowe usługi pakowania i etykietowania produktów. Zapewniamy metody standardowe typu siatkowanie, pakowanie w systemie flow-pack, oraz koszykowanie, a także najnowocześniejsze, zindywidualizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb odbiorcy końcowego.


Będąc częścią holenderskiej grupy Best Fresh Group, w Polsce prowadzimy działalność od 1997 roku. Przez te wszystkie lata nasz dział logistyki wypracował najlepsze w branży standardy, dzięki którym stał się integralną częścią łańcucha dostaw klientów. Składając zamówienie popołudniu, nasi klienci mają na swoich półkach gotowe, zapakowane i ometkowane wg ich upodobań produkty już następnego dnia rano.


Posiadamy własną flotę nowoczesnych samochodów chłodni, które pozwalają nam utrzymać produkty w najświeższej postaci aż do momentu dostarczenia ich bezpośrednio do klienta.


Utrzymujemy nowoczesną sieć dystrybucyjną, która jest do dyspozycji naszych klientów 7 dni w tygodniu, przez 24h na dobę. Codziennie dostarczamy świeże warzywa i owoce do supermarketów i hurtowni na terenie Polski, Republik Nadbałtyckich, Białorusi, Ukrainy i Rosji.


Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i bogatym kontaktom, Fresh World International rozbudowuje swoją działalność eksportową. Obecnie eksportujemy ponad 50 rodzajów polskich owoców i warzyw do całej Europy.